Mam na imię Marta.

Z wykształcenia jestem matematykiem, z zamiłowania Fotografem. Moja przygoda z fotografią miała swój początek już tak na prawdę w dzieciństwie, kiedy byłam po drugiej stronie obiektywu mojego taty. On wprawdzie nie był fotografem z zawodu jednak często miał w rękach aparat i sam wywoływał zdjęcia „w ciemni”, którą była nasza łazienka. Mi aparat często towarzyszył na wycieczkach w plenerze, na spotkaniach okolicznościowych, spotkaniach w kręgu znajomych. Zawsze była to moja pasja i oderwanie się od rzeczywistości.

Jestem introwertykiem i często słyszę że cicho realizuję swoje zadanie podczas sesji. Dbam o komfort i swobodną atmosferę. Dzięki temu sesja zdjęciowa u mnie to świetna zabawa i nowe ciekawe doświadczenie dla Was.

Uwielbiam piękne krajobrazy i kontakt z naturą, zieleń i śpiew ptaków. Ulubiona pora roku to wiosna, kiedy wszystko pięknie kwitnie i budzi się do życia. Interesuje mnie psychologia i rozwój osobisty. Lubię dobrą kawę i wino. Spacery i zwiedzanie nowych miejsc to dla mnie zdecydowanie miła forma spędzania wolnego czasu.

 

Fotografią zajmuję się od około 5 lat. Głównie specjalizuję się w sesjach kobiecych, sensualnych, portretowych. Realizuję też sesje wizerunkowe, biznesowe, męskie, rodzinne, narzeczeńskie, brzuszkowe oraz sesje okolicznościowe: chrzty, komunie, urodziny, śluby w urzędzie, w plenerze. Sesja zdjęciowa to nie tylko piękne zdjęcia, otrzymujesz wspaniale spędzony czas, ciekawe przeżycie i nowe doświadczenie. Często czas spędzony na sesji pozostaje długo w pamięci. 

Zatrzymuję piękne chwile w czasie. Moje zdjęcia są w ciepłych kolorach i pokazują Wasze emocje. W sesjach rodzinnych czy we dwoje ważne dla mnie jest abyście czuli się komfortowo, zapomnieli że jesteście na sesji, nie myśleli o mojej obecności i cieszyli czasem spędzonym razem.  

W sesjach portretowych natomiast moim zadaniem jest wydobycie Waszego prawdziwego „ja”, pokazanie mocnych stron urody i charakteru, bo każdy jest wyjątkowy i każdy jest niepowtarzalny. Chcę aby było to dla Was ciekawe, nowe przeżycie które pozostanie Wam w pamięci. Najbardziej lubię naturalne, niepozowane sesje, kiedy świetnie się bawicie a rezultaty są przepiękną pamiątką na całe życie.