Mam na imię Marta.

Z wykształcenia jestem matematykiem, z zamiłowania Fotografem. Moja przygoda z fotografią miała swój początek już tak na prawdę w dzieciństwie, kiedy byłam po drugiej stronie obiektywu mojego taty. On wprawdzie nie był fotografem z zawodu jednak często miał w rękach aparat i sam wywoływał zdjęcia „w ciemni”, którą była nasza łazienka. Mi aparat często towarzyszył na wycieczkach w plenerze, na spotkaniach okolicznościowych, spotkaniach w kręgu znajomych. Zawsze była to moja pasja i oderwanie się od rzeczywistości.

Uwielbiam piękne krajobrazy i kontakt z naturą. Interesuje mnie psychologia i rozwój osobisty. Lubię dobrą kawę i wino. Spacery i zwiedzanie nowych miejsc to dla mnie zdecydowanie miła forma spędzania wolnego czasu. Aparat często towarzyszy mi podczas tych wędrówek. 

 

Sesja zdjęciowa to nie tylko piękne zdjęcia, otrzymujesz wspaniale spędzony czas, ciekawe przeżycie i nowe doświadczenie. Często czas spędzony na sesji pozostaje długo w pamięci. 

Zatrzymuję piękne chwile w czasie. Uwielbiam Wasz uśmiech, zachwyt, nostalgie, wzruszenia, radość. W sesjach rodzinnych czy we dwoje ważne dla mnie jest abyście czuli się komfortowo, zapomnieli że jesteście na sesji, nie myśleli o mojej obecności i cieszyli czasem spędzonym razem.  

W sesjach portretowych natomiast moim zadaniem jest wydobycie Waszego prawdziwego „ja”, pokazanie mocnych stron urody i charakteru, bo każdy jest wyjątkowy i każdy jest niepowtarzalny. Chcę aby było to dla Was ciekawe, nowe przeżycie które pozostanie Wam w pamięci. Najbardziej lubię naturalne, niepozowane sesje, kiedy świetnie się bawicie a rezultaty są przepiękną pamiątką na całe życie.
Wykonuję w szczególności sesje zdjęciowe w plenerze: portretowe, kobiece, sensualne, rodzinne, dziecięce, narzeczeńskie, brzuszkowe jak również sesje lifestylowe w zaciszu domowym, sesje wieczoru panieńskiego, oraz inne okolicznościowe.