Sesje - Oni dwoje

Jedna z moich ulubionych sesji zdjęciowych. Piękne emocje: miłość, radość, szczęście, zachwyt, namiętność. Uwielbiam uczestniczyć w tych pięknych chwilach Waszego życia, kiedy patrzycie na siebie z tym ciepłem i uwielbieniem 🥰❤️ Jest wiele urokliwych miejsc które idealnie nadają się na takie sesje. Ja uwielbiam korzystać z uroków natury w danym okresie, porze roku np. jesienne liście, kwitnące magnolie wiosną, stogi siana na polu latem, kwitnący rzepak, maki. Idealna pora dnia to złota godzina, tuż przed zachodem słońca która nadaje piękny klimat i romantyczny charakter sesjom.

Sesja portretowa

Portret jest ciekawą i inspirującą pracą dla mnie. Ważne jest aby wydobyć Wasze mocne strony, piękno zewnętrzne, pokazać szczególne cechy urody, ale nie tylko. Sesja portretowa to dla mnie coś więcej. Każdy jest odrębną jednostką, każdy jest wyjątkowy i nie ma drugiej/ drugiego takiej/takiego jak Ty. Chcę wydobyć też Wasz charakter, cechy osobowości, pokazać Wasze prawdziwe "Ja". Często taka sesja zdjęciowa dodaje Wam wiary i pewności siebie. Pomysły na sesję mam w głowie różne, co wybierzecie zależy tylko od Was. Kobieca lekkość i delikatność czyli sukienka i kapelusz gdzieś na polance o zachodzie słońca? Szaleństwo i wolność czyli młodzieńczy styl ubioru: dżinsy i koszula gdzieś na ulicach miasta , w wesołym miasteczku? A może szyk i klasa czyli stylizacja w garniturze/ eleganckiej spódnicy i marynarce w kawiarni, na tle ciekawej architektury miasta? Męska sesja w ruinach, bunkrach z efektami dodatkowymi np. kolorowy dym? Proszę bardzo, jestem do dyspozycji 🤗

Sesje rodzinne, brzuszkowe

Rodzina jest jedną z głównych wartości w życiu ❤️ Wspaniale byłoby uwiecznić piękne chwile spędzone razem. Dzieci, szczególnie te mniejsze wnoszą często sporą dawkę energii i dynamiki 😍 Planujesz rodzinny spacer po lesie, piknik na polanie, a może relaks nad jeziorem? Organizujesz urodziny dziecka lub inne ważne wydarzenie w domu lub restauracji? Zaproś mnie a chętnie zatrzymam w czasie te piękne chwile i sprawię że staną się pamiątką na całe życie. Zapraszam szczególnie przyszłe mamusie, oczekujące na przyjście na świat nowego członka rodziny. Ten czas oczekiwania jest pięknym momentem i pamiętajcie, że już się nie powtórzy 🥰

Sesja sensualna. Sesja kobieca. Sesja buduarowa.

Koronkowa bielizna, biała koszula, szpilki, mocna szminka, kocie oko. Delikatność, zmysłowość, kobiecość, tajemniczość, zwiewność, odwaga, siła. Sesja kobieca może być częściowo zakryta lub całkiem odkryta. Krótki top i dżinsy lub sportowa bielizna i sneakersy. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wizji. Staram się wydobyć Twoją kobiecą naturę i pokazać piękno, Twoje atuty. Otrzymujesz nie tylko piękne zdjecia, ale lepszą ocenę siebie, często wzrost poczucia własnej wartości. Robisz coś tylko i wyłącznie dla siebie, bo na to z całą pewnością zasługujesz. Sesję sensualną możemy wykonać w Twoim mieszkaniu lub u mnie.

Reportaż z uroczystości

Uroczystość chrztu, urodzin, komunii, ślubu (urząd, plener), wieczoru panieńskiego. To wyjątkowy dzień i chwile które już więcej się nie powtórzą. Staram się uchwycić wszystkie ważne momenty i szczególnie emocje które Wam towarzyszą.

CENNIK UPROSZCZONY

Sesja w plenerze lub domowa. 10 zdjęć w wersji cyfrowej.

20 zdjęć w wersji cyfrowej. 10 odbitek na papierze jedwabnym.

40 zdjęć w wersji cyfrowej.  30 odbitek na papierze jedwabnym.

Kontakt