Sesje kobiece, sensualne.

Walentynki. Święto zakochanych…

                   Z czym Wam się kojarzą? Jak spędzacie ten dzień? Jest czymś wyjątkowym czy zwykły dzień, komercyjne święto które nie robi na Was wrażenia.

Może to jest właśnie czas aby pomyśleć o sobie, o swoich pragnieniach, marzeniach, o swoich potrzebach. Część z Was ma jakieś postanowienia noworoczne, może chcielibyście coś zmienić w stylu życia, w sobie. A może za dużo od siebie wymagacie. Usiądźcie z kartką papieru i wypiszcie 10 rzeczy które w sobie lubicie, swoje atuty, mocne strony. Udało się? Gratuluję. Zróbcie też listę rzeczy które osiągnęliście w poprzednim roku albo ostatnich latach i z czego jesteście dumni, co przybliżyło Was do realizacji swoich celów, rzeczy które udało się zmienić w sobie na lepsze.

                 Pamiętajmy, aby nigdy nie porównywać się do innych. Jesteś jedyny! Jesteś niepowtarzalny! Jesteś wyjątkowy! Jesteś prawdziwy! Twoje doświadczenia, to co przeżyłeś kształtuje Twoją osobowość. Możesz być tylko lepszą wersją samego siebie. Wszystko co widzisz u innych czy w mediach społecznościowych i wydaje Ci się że jest takie wspaniałe, ludzie są tacy piękni. To wszystko jest na zewnątrz, otoczka, nie znamy historii tych osób, tego co przeżyli. Nie wiemy jak jest naprawdę, kiedy zostają sami, jak wygląda ich życie prywatne, czy lubią siebie. Jeżeli chcemy budować jakąkolwiek bliższą relację zacznijmy od siebie, od miłości do siebie. I tego Wam życzę w nadchodzące Walentynki.

                 Idealnym prezentem dla siebie lub drugiej połowy będzie sesja kobieca.